Spotkanie dla maturzystów

Serdecznie zapraszamy tegorocznych maturzystów na spotkanie na Wydziale Technologii i Edukacji Politechniki Koszalińskiej.

W ramach spotkania planowane są:

  • warsztaty tematyczne i zwiedzanie laboratoriów: Centrum Druku 3D, laboratorium technologii próżniowo-plazmowych, laboratorium mikrobiologii, laboratorium elektroniki aparatury medycznej
  • wykłady tematyczne „Mikroflora człowieka a biomateriały” oraz „Współczesne perspektywy zastosowań materiałów inżynierskich”
  • spotkanie informacyjne na temat kierunków studiów i procesu rekrutacji na Wydziale Technologii i Edukacji

Spotkania odbędą się w terminach 29.05, 5.06 oraz 12.06 br. (wtorek) o godzinie 10.00. Przewidywany czas zakończenia ok. 12.00. Zbiórka uczestników odbędzie się na parterze (holu głównym) budynku G kampusu przy ulicy Śniadeckich 2. Podczas spotkania planowany jest transport uczestników do kampusu na ulicy Racławickiej w celu zwiedzania laboratoriów, gdzie nastąpi zakończenie spotkania.

Ilość uczestników w każdym terminie spotkania jest ograniczona. Prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 94 348 65 62 bądź w wiadomości e-mail na adres katarzyna.mydlowska@tu.koszalin.pl o wybranym terminie spotkania.